Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Paradox

Movie Buff - 412 Film Ratings

Member Since: Nov 25, 2019

more Recent Ratings
75 58% Antwone Fisher (2002) - Apr 06, 2021
66 28% Pee-wee's Big Adventure (1985) - Apr 06, 2021
30 8% Enemy (2014) - Apr 06, 2021
79 70% Judas and the Black Messiah (2021) - Apr 06, 2021
79 70% Sound of Metal (2020) - Apr 06, 2021
69 39% Godzilla vs. Kong (2021) - Apr 06, 2021
79 70% Signs (2002) - Apr 06, 2021
58 18% Tenet (2020) - Jan 28, 2021
62 22% Black Mass (2015) - Jan 28, 2021
74 55% Blue Ruin (2014) - Jan 28, 2021