ParanoidFunk

paranoidfunk
Movie Buff - 244 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 28% The Wolf Man (1941) - Rated 28 Jan 2022
80 55% Abbott and Costello Meet Frankenstein (1948) - Rated 28 Jan 2022
60 12% Street Trash (1987) - Rated 28 Jan 2022
60 12% Drop Dead Gorgeous (1999) - Rated 28 Jan 2022
80 55% Aguirre: The Wrath of God (1972) - Rated 28 Jan 2022
90 79% The Night Stalker (1972) - Rated 28 Jan 2022
80 55% Fail-Safe (1964) - Rated 28 Jan 2022
80 55% Dune (2021) - Rated 28 Jan 2022
80 55% The Night Strangler (1973) - Rated 28 Jan 2022
75 40% The Brides of Dracula (1960) - Rated 28 Jan 2022