Parkovich

parkovich
Movie Buff - 375 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2014
Location: boca, FL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 17% Jumanji (1995) - Rated 22 Mar 2014
89 60% I Saw the Devil (2010) - Rated 22 Mar 2014
92 81% 50/50 (2011) - Rated 22 Mar 2014
87 47% Black Hawk Down (2001) - Rated 22 Mar 2014
87 47% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 22 Mar 2014
86 42% Tomorrow Never Dies (1997) - Rated 22 Mar 2014
76 10% Lilo & Stitch (2002) - Rated 22 Mar 2014
79 17% The Manchurian Candidate (2004) - Rated 22 Mar 2014
88 54% The Hunt for Red October (1990) - Rated 22 Mar 2014
79 17% Les Misérables (2012) - Rated 22 Mar 2014