Patchedup

patchedup
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 27 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 50% The Wrestler (2008) - Rated 27 May 2016
91 91% Saving Private Ryan (1998) - Rated 27 May 2016
85 39% Boogie Nights (1997) - Rated 27 May 2016
74 6% The Avengers (2012) - Rated 27 May 2016
87 50% Black Swan (2010) - Rated 27 May 2016
88 58% Hotel Rwanda (2004) - Rated 27 May 2016
88 58% Insomnia (2002) - Rated 27 May 2016
92 97% Four Rooms (1995) - Rated 27 May 2016
91 91% Jackie Brown (1997) - Rated 27 May 2016
91 91% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 27 May 2016