PatraoDeus

patraodeus
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2015
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 92% Whiplash (2014) - Rated 17 Feb 2015
85 72% Nebraska (2013) - Rated 17 Feb 2015
100 99% Birdman (2014) - Rated 10 Feb 2015
83 56% WALL·E (2008) - Rated 19 Jan 2015
80 34% Shaun of the Dead (2004) - Rated 19 Jan 2015
80 34% Hard Candy (2006) - Rated 19 Jan 2015
74 17% Lost in Translation (2003) - Rated 19 Jan 2015
80 34% An Education (2009) - Rated 19 Jan 2015
81 44% Shame (2011) - Rated 19 Jan 2015
80 34% Love Actually (2003) - Rated 19 Jan 2015