PatrickGS

patrickgs
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 08 Sep 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 14% The Counselor (2013) - Rated 08 Sep 2014
88 65% Skyfall (2012) - Rated 08 Sep 2014
85 51% Tombstone (1993) - Rated 08 Sep 2014
85 51% GoldenEye (1995) - Rated 08 Sep 2014
84 44% Django Unchained (2012) - Rated 08 Sep 2014
91 79% Inglourious Basterds (2009) - Rated 08 Sep 2014
83 42% Poltergeist (1982) - Rated 08 Sep 2014
80 35% The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Rated 08 Sep 2014
87 60% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 08 Sep 2014
60 6% Godzilla (1998) - Rated 08 Sep 2014