Patriot1776

patriot1776
Movie Buff - 178 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 91% Before We Go (2015) - Rated 05 Nov 2015
90 71% [Rec] (2007) - Rated 04 Nov 2015
90 71% The Orphanage (2007) - Rated 04 Nov 2015
88 57% The Babadook (2014) - Rated 04 Nov 2015
87 50% Paranormal Activity (2009) - Rated 04 Nov 2015
88 57% The Happening (2008) - Rated 04 Nov 2015
90 71% The Punisher (2004) - Rated 04 Nov 2015
94 87% 21 Jump Street (2012) - Rated 04 Nov 2015
94 87% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Rated 04 Nov 2015
92 82% 22 Jump Street (2014) - Rated 04 Nov 2015