Patrobija

patrobija
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2019
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 38% I Am Legend (2007) - Rated 03 Feb 2019
80 61% Escape Room (2017) - Rated 03 Feb 2019
85 90% The Vow (2012) - Rated 03 Feb 2019
70 24% Johnny English Strikes Again (2018) - Rated 03 Feb 2019
80 61% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 03 Feb 2019
81 81% Black Mirror (2011) - Rated 03 Feb 2019
80 61% Lucy (2014) - Rated 03 Feb 2019
75 38% The Prestige (2006) - Rated 03 Feb 2019
80 61% The Age of Adaline (2015) - Rated 03 Feb 2019
80 61% Split (2017) - Rated 03 Feb 2019