PaulMuad

paulmuad
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2021
Location: Malatya, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 84% Seinfeld (1989) - Rated 26 Sep 2021
91 42% Enemy (2014) - Rated 26 Sep 2021
83 11% Revolution (2012) - Rated 26 Sep 2021
92 61% Rome (2005) - Rated 26 Sep 2021
97 96% The Sopranos (1999) - Rated 26 Sep 2021
91 42% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 27 Aug 2021
84 19% Raging Bull (1980) - Rated 27 Aug 2021
80 3% Heat (1995) - Rated 27 Aug 2021
93 73% The Godfather: Part II (1974) - Rated 27 Aug 2021
91 42% The Godfather (1972) - Rated 27 Aug 2021