Paul Sidnell

paul_sidnell
Movie Buff - 275 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 91% Harold and Maude (1971) - Rated 23 Jul 2017
80 55% Django Unchained (2012) - Rated 23 Jul 2017
80 55% Solaris (1972) - Rated 23 Jul 2017
80 55% Around the World in 80 Days (1956) - Rated 23 Jul 2017
75 41% Black Hawk Down (2001) - Rated 23 Jul 2017
55 13% Equilibrium (2002) - Rated 23 Jul 2017
25 8% Mortal Kombat (1995) - Rated 23 Jul 2017
40 10% Godzilla (1998) - Rated 23 Jul 2017
75 41% Dead Poets Society (1989) - Rated 23 Jul 2017
89 77% Donnie Darko (2001) - Rated 23 Jul 2017