Paulobtusus

paulobtusus
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2012
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

13% Batman Begins (2005) - Rated 22 Nov 2012
35% Metropolis (1927) - Rated 22 Nov 2012
13% Jules and Jim (1962) - Rated 22 Nov 2012
1% Dogville (2003) - Rated 22 Nov 2012
75% Close-Up (1990) - Rated 22 Nov 2012
75% Scarlet Street (1945) - Rated 22 Nov 2012
75% The Mother and the Whore (1973) - Rated 22 Nov 2012
35% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 22 Nov 2012
75% Blue Velvet (1986) - Rated 22 Nov 2012
75% Targets (1968) - Rated 22 Nov 2012