Paulpaez

paulpaez
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 59% The Conversation (1974) - Rated 13 Feb 2012
95 31% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 13 Feb 2012
99 87% 3 Days of the Condor (1975) - Rated 13 Feb 2012
96 50% Shaun of the Dead (2004) - Rated 13 Feb 2012
96 50% Chinatown (1974) - Rated 13 Feb 2012
98 71% Rear Window (1954) - Rated 13 Feb 2012
90 12% Die Hard (1988) - Rated 13 Feb 2012
98 71% The 39 Steps (1935) - Rated 13 Feb 2012
98 71% Mildred Pierce (1945) - Rated 13 Feb 2012
95 31% Casablanca (1942) - Rated 13 Feb 2012