Pavasaris

pavasaris
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 28 Nov 2016
Location: Latvia
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Dancer in the Dark (2000) - Rated 30 Nov 2016
100 Kikujiro (1999) - Rated 28 Nov 2016
100 True Detective (2014) - Rated 28 Nov 2016
100 The Girl Who Leapt Through Time (2006) - Rated 28 Nov 2016
100 The Prestige (2006) - Rated 28 Nov 2016
100 Le Samouraï (1967) - Rated 28 Nov 2016
100 The Castle in the Sky (1986) - Rated 28 Nov 2016
100 Princess Mononoke (1997) - Rated 28 Nov 2016
100 Spirited Away (2001) - Rated 28 Nov 2016
100 The Wind Rises (2013) - Rated 28 Nov 2016