PaytonParker

paytonparker
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 4% Moneyball (2011) - Rated 22 Jul 2015
91 72% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 22 Jul 2015
87 42% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 22 Jul 2015
96 95% Cast Away (2000) - Rated 22 Jul 2015
95 91% Gladiator (2000) - Rated 22 Jul 2015
95 91% Troy (2004) - Rated 22 Jul 2015
75 8% Oldboy (2003) - Rated 22 Jul 2015
89 54% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 22 Jul 2015
90 64% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 22 Jul 2015
84 29% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 22 Jul 2015