Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
PedroEge

Movie Buff - 107 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

Location: Brazil

more Recent Ratings
Check out PedroEge's...
85 81% My Neighbor Totoro (1988) - Jan 19, 2020
90 90% Mad Max: Fury Road (2015) - Jan 19, 2020
85 81% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Jan 19, 2020
75 46% Iron Man 2 (2010) - Jan 19, 2020
90 90% Dredd (2012) - Jan 18, 2020
77 55% Life of Pi (2012) - Jan 18, 2020
75 46% Spider-Man 3 (2007) - Jan 18, 2020
70 27% The Wolverine (2013) - Jan 18, 2020
90 90% Lilo & Stitch (2002) - Jan 18, 2020
70 27% Avengers: Age of Ultron (2015) - Jan 18, 2020