PelZ

pelz
Movie Buff - 313 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2021
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 6% Batman: Hush (2019) - Rated 29 Mar 2021
70 6% Team America: World Police (2004) - Rated 29 Mar 2021
74 12% Tragedy Girls (2017) - Rated 29 Mar 2021
70 6% Side Effects (2013) - Rated 29 Mar 2021
70 6% Batman Beyond: Return of the Joker (2000) - Rated 29 Mar 2021
72 10% Atomic Blonde (2017) - Rated 29 Mar 2021
71 8% Incitement (2019) - Rated 29 Mar 2021
70 6% Lenny (1974) - Rated 29 Mar 2021
75 14% Ready or Not (2019) - Rated 29 Mar 2021
71 8% Freaks (2019) - Rated 29 Mar 2021