Pemberton

pemberton
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2012
Location: New York City, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 1% The Comedy (2012) - Rated 26 Nov 2012
80 3% The Terror of Tiny Town (1938) - Rated 26 Nov 2012
100 86% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 26 Nov 2012
99 67% Shaun of the Dead (2004) - Rated 26 Nov 2012
96 41% The Killing of a Chinese Bookie (1976) - Rated 26 Nov 2012
99 67% Blue Valentine (2010) - Rated 26 Nov 2012
96 41% Cremaster 1 (1996) - Rated 26 Nov 2012
98 54% A Serious Man (2009) - Rated 26 Nov 2012
99 67% Marwencol (2010) - Rated 26 Nov 2012
98 54% A Single Man (2009) - Rated 26 Nov 2012