Pglima27

pglima27
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2017
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 19% Ghostbusters (1984) - Rated 19 Aug 2017
83 62% The Wages of Fear (1953) - Rated 19 Aug 2017
79 37% Knocked Up (2007) - Rated 19 Aug 2017
80 44% 25th Hour (2002) - Rated 19 Aug 2017
94 87% Ikiru (1952) - Rated 19 Aug 2017
84 67% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 19 Aug 2017
81 50% Dogtooth (2009) - Rated 19 Aug 2017
89 76% Sherlock Jr. (1924) - Rated 19 Aug 2017
95 91% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 19 Aug 2017
70 15% Insomnia (2002) - Rated 19 Aug 2017