Phaethon360

phaethon360
Movie Buff - 347 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 90% Ben-Hur (1959) - Rated 29 Mar 2008
70 18% Tremors II: Aftershocks (1996) - Rated 29 Mar 2008
70 18% I Am Legend (2007) - Rated 29 Mar 2008
74 26% What Women Want (2000) - Rated 29 Mar 2008
86 71% Serenity (2005) - Rated 29 Mar 2008
82 57% The Land Before Time (1988) - Rated 29 Mar 2008
93 90% The Godfather (1972) - Rated 29 Mar 2008
82 57% Men of Honor (2000) - Rated 29 Mar 2008
83 60% Hero (2002) - Rated 29 Mar 2008
87 73% The Iron Giant (1999) - Rated 29 Mar 2008