Phil4Tia

phil4tia
Movie Buff - 244 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: teacher

more Recent Ratings

85 41% Charlie Wilson's War (2007) - Rated 18 Jul 2018
90 65% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 18 Jul 2018
95 84% Erin Brockovich (2000) - Rated 18 Jul 2018
87 48% The Aviator (2004) - Rated 18 Jul 2018
92 76% Star Trek (2009) - Rated 18 Jul 2018
89 54% The Weather Man (2005) - Rated 18 Jul 2018
90 65% The Terminal (2004) - Rated 18 Jul 2018
80 31% Divergent (2014) - Rated 18 Jul 2018
87 48% Gravity (2013) - Rated 18 Jul 2018
80 31% Finding Forrester (2000) - Rated 18 Jul 2018