Phil6465

phil6465
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 19 Sep 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 51% The Elephant Man (1980) - Rated 19 Sep 2015
90 51% Schindler's List (1993) - Rated 19 Sep 2015
95 82% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 19 Sep 2015
90 51% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 19 Sep 2015
90 51% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 19 Sep 2015
90 51% Jaws (1975) - Rated 19 Sep 2015
90 51% Jeepers Creepers (2001) - Rated 19 Sep 2015
95 82% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 19 Sep 2015
95 82% Inglourious Basterds (2009) - Rated 19 Sep 2015
90 51% Young Frankenstein (1974) - Rated 19 Sep 2015