PhilReiner

philreiner
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2007
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 20% Match Point (2005) - Rated 31 Oct 2007
86 29% Hot Shots! (1991) - Rated 31 Oct 2007
87 34% Monsters, Inc. (2001) - Rated 31 Oct 2007
92 67% Alien (1979) - Rated 31 Oct 2007
97 97% Mulholland Drive (2001) - Rated 31 Oct 2007
87 34% Mission: Impossible (1996) - Rated 31 Oct 2007
85 24% Days of Thunder (1990) - Rated 31 Oct 2007
92 67% Requiem for a Dream (2000) - Rated 31 Oct 2007
90 55% Garden State (2004) - Rated 31 Oct 2007
89 47% The Producers (1968) - Rated 31 Oct 2007