Philip-Siaw

philip_siaw
Movie Buff - 211 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2007
Location: Indonesia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 9% 13 Going on 30 (2004) - Rated 16 Sep 2007
80 43% American Pie Presents Band Camp (2005) - Rated 16 Sep 2007
65 6% Crank (2006) - Rated 16 Sep 2007
90 87% The Replacements (2000) - Rated 16 Sep 2007
90 87% Home Alone (1990) - Rated 16 Sep 2007
100 99% John Q (2002) - Rated 16 Sep 2007
80 43% Thank You for Smoking (2006) - Rated 16 Sep 2007
90 87% Swordfish (2001) - Rated 16 Sep 2007
75 19% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 16 Sep 2007
80 43% Love Actually (2003) - Rated 16 Sep 2007