Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Philosofem

Cinema Addict - 2025 Film Ratings

Member Since: Apr 7, 2017

Location: UK

more Recent Ratings
Check out Philosofem's...
63 29% Bullet Ballet (1998) - May 28, 2020
69 40% Le Roman de Renard (1937) - May 21, 2020
80 77% One of Our Aircraft Is Missing (1942) - May 21, 2020
70 45% Cosmopolis (2012) - May 21, 2020
60 19% Love Is Colder Than Death (1969) - May 21, 2020
73 56% Five Graves to Cairo (1943) - May 21, 2020
85 89% Death in Venice (1971) - May 21, 2020
73 56% Carnage (2011) - May 18, 2020
83 87% Stranger by the Lake (2013) - May 18, 2020
72 52% Drunken Angel (1948) - May 18, 2020