Phoenix19

phoenix19
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2015
Location: Los Angeles, California, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I probably don\'t watch as many movies as I\'d like to think I do...

more Recent Ratings

96 90% Resident Evil (2002) - Rated 05 Jan 2015
88 63% Quarantine (2008) - Rated 05 Jan 2015
52 15% Shuttle (2008) - Rated 05 Jan 2015
38 3% Spider-Man 3 (2007) - Rated 05 Jan 2015
50 11% Perkins 14 (2009) - Rated 05 Jan 2015
42 6% The Midnight Meat Train (2008) - Rated 05 Jan 2015
28 1% Remember Me (2010) - Rated 05 Jan 2015
94 78% A Nightmare on Elm Street (2010) - Rated 05 Jan 2015
72 30% The Great Gatsby (2013) - Rated 05 Jan 2015
91 72% Shutter Island (2010) - Rated 05 Jan 2015