PhoenixFox

phoenixfox
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 32% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 27 Dec 2018
80 93% The Princess Bride (1987) - Rated 27 Dec 2018
75 72% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 27 Dec 2018
82 96% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 27 Dec 2018
75 72% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 27 Dec 2018
68 43% The Santa Clause (1994) - Rated 27 Dec 2018
78 85% Toy Story 3 (2010) - Rated 27 Dec 2018
70 56% Office Space (1999) - Rated 27 Dec 2018
85 98% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 27 Dec 2018
58 15% They Live (1988) - Rated 27 Dec 2018