PittedPanda

Check out PittedPanda's...
85 78% | Ichi the Killer (2001) - Dec 16, 2019 |
80 64% | Teeth (2008) - Dec 16, 2019 |
85 78% | Ju-on 2 (2000) - Dec 16, 2019 |
85 78% | Splinter (2008) - Dec 16, 2019 |
85 78% | Daybreakers (2010) - Dec 16, 2019 |
85 78% | Ju-on: The Grudge (2003) - Dec 16, 2019 |
50 12% | Oliver Twist (1948) - Dec 16, 2019 |
85 78% | Wind River (2017) - Dec 16, 2019 |
70 39% | The Hateful Eight (2015) - Dec 16, 2019 |
90 90% | Haunt (2019) - Dec 16, 2019 |