Pizza22xT

pizza22xt
Film Freak - 518 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2013
Location: Cordoba, Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

63 36% Cradle 2 the Grave (2003) - Rated 10 Oct 2013
83 81% The Sum of All Fears (2002) - Rated 10 Oct 2013
70 55% Double Impact (1991) - Rated 10 Oct 2013
40 8% Hot Shots! (1991) - Rated 10 Oct 2013
80 76% Natural Born Killers (1994) - Rated 10 Oct 2013
41 10% What Women Want (2000) - Rated 10 Oct 2013
74 63% National Treasure (2004) - Rated 10 Oct 2013
74 63% Last Man Standing (1996) - Rated 10 Oct 2013
83 81% Walk the Line (2005) - Rated 10 Oct 2013
34 4% You, Me and Dupree (2006) - Rated 10 Oct 2013