Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Pj93zI

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 22, 2020

more Recent Ratings
70 0% Doom (2005) - Mar 22, 2020
80 0% Beethoven (1992) - Mar 22, 2020
75 0% For a Few Dollars More (1965) - Mar 22, 2020
80 0% Lawrence of Arabia (1962) - Mar 22, 2020
70 0% Kung Fu Hustle (2004) - Mar 22, 2020
70 0% GoldenEye (1995) - Mar 22, 2020
80 0% Man on Fire (2004) - Mar 22, 2020
75 0% Hotel Rwanda (2004) - Mar 22, 2020
75 0% Heat (1995) - Mar 22, 2020
90 0% Forrest Gump (1994) - Mar 22, 2020