Plate

plate
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 98% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 20 Feb 2010
80 24% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 20 Feb 2010
50 9% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 20 Feb 2010
76 16% The Dark Knight (2008) - Rated 20 Feb 2010
75 12% Portrait of Hell (1969) - Rated 20 Feb 2010
95 88% Shaun of the Dead (2004) - Rated 20 Feb 2010
79 20% Shinsengumi: Assassins of Honor (1969) - Rated 20 Feb 2010
94 83% Seven Samurai (1954) - Rated 20 Feb 2010
88 59% Sanjuro (1962) - Rated 20 Feb 2010
90 70% Yojimbo (1961) - Rated 20 Feb 2010