Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Pleveen

Celluloid Junkie - 2616 Film Ratings

Member Since: Mar 25, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
92 32% Little Women (2019) - Sep 07, 2020
95 87% Just Mercy (2019) - Sep 07, 2020
92 32% A Quiet Place (2018) - Sep 07, 2020
95 87% A Hidden Life (2019) - Sep 07, 2020
95 87% Les misérables (2019) - Sep 07, 2020
93 48% La Gomera (2019) - Sep 07, 2020
94 72% Bacurau (2020) - Sep 07, 2020
94 72% Palm Springs (2020) - Sep 07, 2020
95 87% Saint Frances (2020) - Sep 07, 2020
97 97% First Cow (2020) - Sep 07, 2020