Pofka

pofka
Movie Buff - 127 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2013
Location: Lithuania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 18% Unfinished Business (2015) - Rated 07 Jun 2015
91 98% Interstellar (2014) - Rated 21 Mar 2015
54 15% The Descendants (2011) - Rated 20 Mar 2015
70 54% John Wick (2014) - Rated 19 Mar 2015
80 87% Larry Crowne (2011) - Rated 19 Mar 2015
78 82% In Time (2011) - Rated 19 Mar 2015
78 82% Once (2007) - Rated 19 Mar 2015
67 40% Laggies (2014) - Rated 19 Mar 2015
51 13% Dumb and Dumber To (2014) - Rated 19 Mar 2015
53 14% Serena (2015) - Rated 19 Mar 2015