Poisonsun

poisonsun
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Horror and art film lover

more Recent Ratings

90 72% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 17 Feb 2016
90 72% The Shining (1997) - Rated 17 Feb 2016
2% Halloween H20: Twenty Years Later (1998) - Rated 17 Feb 2016
85 58% Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Rated 17 Feb 2016
75 44% Shaun of the Dead (2004) - Rated 17 Feb 2016
25 33% The Blair Witch Project (1999) - Rated 17 Feb 2016
100 94% Halloween (1978) - Rated 17 Feb 2016
100 94% Army of Darkness (1993) - Rated 17 Feb 2016
95 86% Rosemary's Baby (1968) - Rated 17 Feb 2016
80 52% Friday the 13th (1980) - Rated 17 Feb 2016