Polly

polly
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2019
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 90% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 17 Feb 2019
60 55% Armageddon (1998) - Rated 17 Feb 2019
60 55% Alien (1979) - Rated 17 Feb 2019
60 55% The Other Boleyn Girl (2008) - Rated 17 Feb 2019
40 25% Kick-Ass 2 (2013) - Rated 17 Feb 2019
70 71% The Wedding Planner (2001) - Rated 17 Feb 2019
50 38% Léon: The Professional (1994) - Rated 17 Feb 2019
30 15% Caché (2005) - Rated 17 Feb 2019
100 97% Contact (1997) - Rated 17 Feb 2019
60 55% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 17 Feb 2019