Polokus

polokus
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 26 Aug 2019
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 95% The Theory of Everything (2014) - Rated 26 Aug 2019
75 30% The Truman Show (1998) - Rated 26 Aug 2019
75 30% Logan (2017) - Rated 26 Aug 2019
85 70% (500) Days of Summer (2009) - Rated 26 Aug 2019
78 45% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 26 Aug 2019
87 85% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 26 Aug 2019
80 55% Prometheus (2012) - Rated 26 Aug 2019
85 70% WALL·E (2008) - Rated 26 Aug 2019
65 5% Evan Almighty (2007) - Rated 26 Aug 2019
70 15% The Nice Guys (2016) - Rated 26 Aug 2019