Porim

porim
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 25 Oct 2021
Location: Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 87% Estômago (2007) - Rated 26 Oct 2021
70 19% Room (2015) - Rated 26 Oct 2021
80 30% Elite Squad (2007) - Rated 26 Oct 2021
100 87% Paris Is Burning (1990) - Rated 26 Oct 2021
70 19% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 26 Oct 2021
80 30% Pink Floyd The Wall (1982) - Rated 26 Oct 2021
98 74% Parasite (2019) - Rated 25 Oct 2021
90 50% Mary and Max (2009) - Rated 25 Oct 2021
100 87% Dancer in the Dark (2000) - Rated 25 Oct 2021
100 87% Dogville (2003) - Rated 25 Oct 2021