Portugues

portugues
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2017
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 78% Conspiracy Theory (1997) - Rated 03 Aug 2017
92 91% Gladiator (2000) - Rated 03 Aug 2017
84 74% The Bourne Identity (2002) - Rated 03 Aug 2017
80 68% Ghost in the Shell (1995) - Rated 03 Aug 2017
40 12% Employee of the Month (2006) - Rated 03 Aug 2017
86 81% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 03 Aug 2017
75 57% Jackass: The Movie (2002) - Rated 03 Aug 2017
78 62% The Break-Up (2006) - Rated 03 Aug 2017
94 93% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 03 Aug 2017
75 57% Hellboy (2004) - Rated 03 Aug 2017