Potatogun

potatogun
Movie Buff - 187 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Still having a insanely large VHS and DVD collection. Now; Blu-ray.

more Recent Ratings

49 37% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 01 Nov 2015
44 35% Frost/Nixon (2008) - Rated 01 Nov 2015
43 34% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 01 Nov 2015
88 92% Sphere (1998) - Rated 01 Nov 2015
99 98% Swept Away (2002) - Rated 01 Nov 2015
99 98% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 01 Nov 2015
84 89% Batman Begins (2005) - Rated 01 Nov 2015
86 91% The A-Team (2010) - Rated 01 Nov 2015
85 90% No Country for Old Men (2007) - Rated 01 Nov 2015
85 90% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 01 Nov 2015