Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Poxqj3

Flick Fan - 28 Film Ratings

Member Since: Jul 13, 2019

more Recent Ratings
90 87% Black Panther (2018) - Jul 13, 2019
90 87% Four Weddings and a Funeral (1994) - Jul 13, 2019
80 66% Goldfinger (1964) - Jul 13, 2019
80 66% The Bucket List (2007) - Jul 13, 2019
85 75% The Imitation Game (2014) - Jul 13, 2019
85 75% The AristoCats (1970) - Jul 13, 2019
20 1% Bridesmaids (2011) - Jul 13, 2019
45 7% 21 Jump Street (2012) - Jul 13, 2019
100 98% Ocean's Eleven (2001) - Jul 13, 2019
50 16% The Flintstones (1994) - Jul 13, 2019