Pre1984

pre1984
Movie Buff - 219 Film Ratings
Member Since: 02 Jul 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 50% Flight (2012) - Rated 12 Dec 2013
80 56% The Manchurian Candidate (2004) - Rated 12 Dec 2013
72 28% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 12 Dec 2013
71 25% Final Destination (2000) - Rated 07 Jul 2013
60 12% Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Rated 07 Jul 2013
65 17% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 07 Jul 2013
88 92% Reservoir Dogs (1992) - Rated 07 Jul 2013
81 63% Natural Born Killers (1994) - Rated 07 Jul 2013
72 28% Rise of the Footsoldier (2007) - Rated 07 Jul 2013
50 7% Apollo 18 (2011) - Rated 07 Jul 2013