ProNaif

pronaif
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2014
Location: Missouri, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 37% Rounders (1998) - Rated 22 Aug 2015
12 0% The Brady Bunch Movie (1995) - Rated 22 Aug 2015
81 59% Super Troopers (2002) - Rated 22 Aug 2015
75 48% Charlie Wilson's War (2007) - Rated 22 Aug 2015
55 15% Red State (2011) - Rated 22 Aug 2015
66 31% Very Bad Things (1998) - Rated 22 Aug 2015
54 13% Idiocracy (2006) - Rated 22 Aug 2015
40 4% Little Nicky (2000) - Rated 22 Aug 2015
81 59% Airplane! (1980) - Rated 22 Aug 2015
83 63% Good Will Hunting (1997) - Rated 22 Aug 2015