Probus

probus
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 91% Charade (1963) - Rated 10 Sep 2018
83 25% Avatar (2009) - Rated 10 Sep 2018
92 69% Coherence (2013) - Rated 10 Sep 2018
92 69% Chungking Express (1994) - Rated 10 Sep 2018
88 39% Dirty Dancing (1987) - Rated 10 Sep 2018
82 23% Django Unchained (2012) - Rated 10 Sep 2018
91 61% The Truman Show (1998) - Rated 10 Sep 2018
93 79% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 10 Sep 2018
90 51% Europa Report (2013) - Rated 10 Sep 2018
92 69% Exit Through the Gift Shop (2010) - Rated 10 Sep 2018