Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Proetman

Film Freak - 522 Film Ratings

Member Since: Nov 3, 2008

Location: Deft, Netherlands, Netherlands

more Recent Ratings
Check out Proetman's...
74 49% Over the Hedge (2006) - Mar 15, 2010
72 41% The Man (2005) - Mar 15, 2010
73 45% Hitch (2005) - Mar 15, 2010
70 32% Something's Gotta Give (2003) - Mar 15, 2010
73 45% The Whole Nine Yards (2000) - Mar 15, 2010
78 67% The Butterfly Effect (2004) - Mar 09, 2010
69 28% Disturbia (2007) - Mar 09, 2010
77 61% Love Actually (2003) - Mar 09, 2010
72 41% Music and Lyrics (2007) - Mar 09, 2010
79 74% Alles is liefde (2007) - Mar 09, 2010