PsychoStar

psychostar
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 17 Dec 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 50% Dennis the Menace (1993) - Rated 17 Dec 2014
90 93% American Pie (1999) - Rated 17 Dec 2014
82 35% Wedding Crashers (2005) - Rated 17 Dec 2014
86 67% Titanic (1997) - Rated 17 Dec 2014
82 35% Fast & Furious (2009) - Rated 17 Dec 2014
78 20% Zoolander (2001) - Rated 17 Dec 2014
82 35% Coyote Ugly (2000) - Rated 17 Dec 2014
84 50% Independence Day (1996) - Rated 17 Dec 2014
86 67% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 17 Dec 2014
86 67% Aladdin (1992) - Rated 17 Dec 2014