We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
PuntaC

Cinema Addict - 1034 Film Ratings

Member Since: Nov 11, 2017

more Recent Ratings
90 79% The Leopard (1963) - Mar 13, 2019
90 79% The Hidden Fortress (1958) - Nov 18, 2017
88 57% Rhapsody in August (1991) - Nov 18, 2017
88 57% Akira Kurosawa's Dreams (1990) - Nov 18, 2017
94 95% Tora! Tora! Tora! (1970) - Nov 18, 2017
92 90% Kagemusha (1980) - Nov 18, 2017
92 90% Fat Man and Little Boy (1989) - Nov 18, 2017
92 90% Indochine (1992) - Nov 18, 2017
96 98% Dirty Rotten Scoundrels (1988) - Nov 18, 2017
94 95% It Could Happen to You (1994) - Nov 18, 2017