Puntihinti

puntihinti
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2013
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% The Return (2003) - Rated 03 Feb 2013
85 55% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 03 Feb 2013
78 23% Never Let Me Go (2010) - Rated 03 Feb 2013
76 11% Once (2007) - Rated 03 Feb 2013
75 2% Restless (2011) - Rated 03 Feb 2013
80 38% Three Colors: Blue (1993) - Rated 03 Feb 2013
76 11% Equilibrium (2002) - Rated 03 Feb 2013
80 38% The Shining (1980) - Rated 03 Feb 2013
85 55% Full Metal Jacket (1987) - Rated 03 Feb 2013
78 23% Blue Valentine (2010) - Rated 03 Feb 2013