Pupkins

pupkins
Movie Buff - 175 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2013
Location: Malibu, California, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 80% Children of Men (2006) - Rated 02 May 2018
90 86% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 02 May 2018
50 18% Funny People (2009) - Rated 02 May 2018
78 56% A Knight's Tale (2001) - Rated 02 May 2018
40 13% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 02 May 2018
40 13% The Hunger Games (2012) - Rated 02 May 2018
83 70% Brick (2005) - Rated 02 May 2018
40 13% The Happening (2008) - Rated 02 May 2018
80 61% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 02 May 2018
75 48% The Princess Bride (1987) - Rated 02 May 2018