Puskul

puskul
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 11 Jan 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% Mother! (2017) - Rated 30 Sep 2017
72 41% The Measure of a Man (2015) - Rated 28 Nov 2015
62 20% Chocolat (2000) - Rated 27 Nov 2015
62 20% Tie Me Up! Tie Me Down! (1990) - Rated 24 Nov 2015
10 2% By the Sea (2015) - Rated 24 Nov 2015
80 64% Nightcrawler (2014) - Rated 07 Dec 2014
65 24% The Theory of Everything (2014) - Rated 23 Nov 2014
78 55% Interstellar (2014) - Rated 07 Nov 2014
55 16% Fury (2014) - Rated 03 Nov 2014
85 81% Force Majeure (2014) - Rated 18 Oct 2014