Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Pwncoss

Movie Buff - 123 Film Ratings

Member Since: Jul 26, 2018

Location: Turkey

Bio: I am gamer
more Recent Ratings
99 99% Blade Runner 2049 (2017) - May 21, 2019
99 99% Blade Runner (1982) - May 21, 2019
65 29% Ant-Man (2015) - May 21, 2019
80 63% Braveheart (1995) - May 21, 2019
75 50% Bohemian Rhapsody (2018) - May 21, 2019
80 63% T2 Trainspotting (2017) - May 21, 2019
90 92% Manchester by the Sea (2016) - Oct 05, 2018
60 18% Man of Steel (2013) - Sep 15, 2018
80 63% The Hateful Eight (2015) - Sep 15, 2018
85 80% Django Unchained (2012) - Sep 15, 2018