Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Pxer

Film Freak - 895 Film Ratings

Member Since: Sep 10, 2012

Location: ME, USA

more Recent Ratings
57 60% Blue Valentine (2010) - Dec 15, 2019
88 91% Avengers: Endgame (2019) - Dec 10, 2019
85 88% Knives Out (2019) - Dec 10, 2019
68 74% The Irishman (2019) - Nov 22, 2019
89 92% Parasite (2019) - Nov 22, 2019
34 35% Doug's 1st Movie (1999) - Nov 14, 2019
26 27% Dumbo (1941) - Nov 14, 2019
80 85% Joker (2019) - Nov 08, 2019
74 80% Mystic River (2003) - Oct 27, 2019
70 75% Fracture (2007) - Oct 07, 2019